За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо...

0 интересует 0 не интересует
59 просмотров

За 5 кг цукерок, та 4 кг печива заплатили 42 гривні. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо цукерки на 3 гривні дорожчі від печива?


Математика (19 баллов)
Дано ответов: 2
0 интересует 0 не интересует
Начинающий (620 баллов)

5x+4(x-3)=42

5x+4x-12=42

9x=42+12

9x=54

x=6

0 интересует 0 не интересует
(75 баллов)
 
Правильный ответ

5x+4(x-3)=42

5x+4x-12=42

9x=42+12

9x=54

x=6

...